З метою підведення підсумків виконання завдань у 2019 році, визначення порядку подальшої реалізації заходів спрямованих на забезпечення епізоотичного благополуччя запланованих на 2020 рік, 5 березня 2020 року, на базі Шепетівського прикордонного інспекційного пункту ветеринарної медицини в місті Ізяслав, Хмельницької області, відбулася підсумкова виробнича нарада Південно-Західної регіональної служби державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті.

У заході взяв участь заступник директора Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Держпродспоживслужби Артемом Саєнко.

Під час виробничої наради була проаналізована робота структурних підрозділів та розглянуті питання дотримання вимог нормативно-правових актів в умовах наближення законодавства до норм ЄС, фінансово-бюджетної дисципліни та ефективності виконання бюджетних коштів.

Начальник Південно-Західної регіональної служби держветсанконтролю Едуард Журибеда наголосив на необхідності забезпечення належного рівня як міжвідомчої, так і внутрішньої комунікації, проведення широкої роз’яснювальної роботи серед осіб що займаються підприємницькою діяльність та експортують і імпортують продукцію, з актуальних питань, які відносяться до компетенції Держпродспоживслужби, а також зміцнення служби шляхом підвищення фахового рівня спеціалістів Служби.

Під час проведення наради учасники відвідали підприємство з виробництва меду ТОВ «Юкрейніан Бі», де були ознайомлені з роботою підприємства та методами контролю вхідної сировини і готової продукції.

Фото: